Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0424

Obowiązki:

Koordynacja i nadzór nad całokształtem spraw związanych z gospodarką własnymi zasobamimieszkaniowymi i pozostającymi w zarządzie spółdzielni.
Nadzór i kontrola pracy w kotłowni w ciągu całego sezonu grzewczego.
Terminowe dokonywanie okresowych przeglądów technicznych zasobów mieszkaniowych zgodnie z prawem budowlanym.
Organizacja i kontrola pracy podległych pracowników.
Przeprowadzanie szkoleń BHP na stanowisku pracy.
Miejsce pracy: osiedla Jana Pawła II, Partyzantów, Ruczki oraz Tyszkiewiczów
36-100 Kolbuszowa

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru w grupie II i III.

Miejsce pracy: KS.LUDWIKA RUCZKI 10/3, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 17 2271 575, CV na adres smkolbuszowa@o2.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy