Administrator Windows

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

• Instalacja, konfiguracja i administracja systemami Windows Server 2008, 2012 oraz 2016

• Wsparcie techniczne świadczone użytkownikom systemu

• Monitoring środowiska oraz rozwiązywanie incydentów

Wymagania

• Doświadczenie administratorskie w zakresie infrastruktury IT

• Znajomość środowisk Microsoft Windows Server 2008, 2012, 2016

• Dobra znajomość Active Directory, GPO, DNS, DFS, IIS, CA

• Dobra znajomość Microsoft Exchange Server 2010, 2013

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana wiedza z zakresu:

• Microsoft SharePoint 2010, 2013

• Microsoft Lync 2013

• Microsoft MSSQL Server

• Microsoft Software Center 2012

Oferujemy

• Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)

• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport

• Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.