Administrator systemu ERP - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji maszyn przemysłowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Administrator systemu ERPMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Działania administracyjne w obszarze systemu ERP oraz systemów informatycznych firmy
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników, od dostawcy systemu ERP
  • Koordynowanie działań wdrożeniowych i wsparcie dla zespołów w celu określenia potrzeb
  • Tworzenie, aktualizacja oraz udostępnianie instrukcji i materiałów szkoleniowych dla użytkowników systemu ERP
  • Testowanie i odbiór dostarczonych rozwiązań
  • Sprawdzanie integralności danych przy pomocy dostępnych narzędzi w systemie ERP
  • Bieżąca współpraca oraz egzekwowanie rozwiązań od dostawców oprogramowania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów biznesowych
  • Umiejętność pozyskiwania, analizowania i przetwarzania danych
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Znajomość rozwiązań do raportowania typu Crystal Reports
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia
  • Swobodę w działaniu i decyzyjności
  • Pracę z najnowszymi technologiami w firmie nastawionej na ciągły rozwój
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki medycznej
  • Program poleceń pracowniczych
  • Cykliczne imprezy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.