Administrator Systemów Księgowych

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu księgowego w zakresie lokalnego administrowania systemami finansowo-księgowymi,
  • prowadzenie szkoleń użytkowników,
  • udział we wdrożeniach nowych modułów i funkcjonalności,
  • przyjmowanie, identyfikacja, wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników,
  • przygotowywanie instrukcji i procedur,
  • czynny udział w procesach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca/roku,
  • przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • znajomość systemu SAP oraz wiedza z zakresu księgowości;
  • dobra znajomość j. angielskiego (B2)
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ekonomia, nauki ścisłe, IT)
  • umiejętność zastosowania wiedzy z zakresu IT w praktyce księgowej;
  • dokładność oraz chęć do pracy z danymi liczbowymi;
  • dobra organizacja własne pracy oraz wysoki poziom zdolności analitycznych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • aktywne i odpowiedzialne podejście do postawionych zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań;
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • miłą atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton