Administrator sklepu internetowego

P.H.U. Technomex Sp. z o.o.

44-141 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku administratora sklepów internetowego będzie odpowiedzialna za jego sprawne funkcjonowanie poprzez:

- administrowanie sklepu internetowego,
- marketing internetowy,
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
- opieka nad sprawną realizacją zamówień,
- aktualizacja treści na stronie sklepu internetowego,
- przygotowywanie opisów produktów,
- aktywność na formach tematycznych i firmowym fanpage’u,
- wprowadza nowe produkty do sklepów (opisy i zdjęcia),
- prowadzenie rozliczeń oraz przygotowywanie dokumentów dla działu księgowości

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie w obszarze e-commerce i marketingu internetowego oraz w przeprowadzaniu aukcji internetowych,
- niezbędne na tym stanowisku jest korzystanie z systemu MS Office (zwłaszcza Excel),
- mile widzialna jest również umiejętność obsługi programów graficznych (Corel, Photoshop) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętności pracy w zespole i współpracy,
- komunikatywności,
- kultury osobistej, taktu i cierpliwości,
- odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Prezentacja firmy

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce