Administrator Sieci

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, firmy oferującej szeroki zakres usług informatycznych – od konfiguracji, instalacji i administracji sprzętem komputerowym, poprzez wynajem urządzeń, po innowacyjne rozwiązania i awangardowe zaawansowane narzędzia rozszerzające możliwości cyfrowego świata. Firma specjalizuję się w projektach przeznaczonych dla rynku farmaceutycznego i ochrony zdrowia.

Poszukujemy interesującej osoby na stanowisko:

ADMINISTRATOR SIECI

Zadania

- Instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi.

- Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej.

- Prowadzenie monitoringu systemów IT.

- Optymalizacja zadań, procesów oraz aplikacji.

- Tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

- Kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług w celu diagnostyki awarii.

Oczekiwania

- Bardzo dobra znajomość systemów Windows Serwer i Linux.

- Znajomość zagadnień sieciowych TCP/IP, routing (OSPF/BGP4).

- Doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych głównie Cisco, Juniper, MikroTik.

- Umiejętność administrowania serwerami WWW, SMTP, FTP, SQL, DNS.

- Podstawowa znajomość baz danych MSSQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle.

- Znajomość Bash, Python lub Perl.

- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

- Praca co najmniej rok na podobnym stanowisku.

Nasz klient oferuje

- Ciekawą pracę w młodym zespole.

- Udział w szkoleniach.

- Dofinansowanie do karty Multisport.

- Prywatna opieka medyczna.

- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

- Liczne imprezy integracyjne.

- Forma zatrudnienia do negocjacji (UoP/B2B).

- Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media