Administrator Sieci

Moltton

Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Konfigurowanie, instalowanie i konserwacja urządzeń i usług sieciowych
  • Maksymalizacja oraz optymalizacja wydajności sieci oraz zapewnienie dostępności i niezawodności systemu
  • Pełnienie funkcji 3-ciej linii wsparcia i rozwiązywanie złożonych problemów z łącznością sieciową
  • Ocena nowego sprzętu sieciowego i rozwiązań programowych - zalecanie ulepszeń, proponowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań
  • Definiowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań chroniących przed przeciążeniem sieci oraz umożliwiających odzyskanie danych po awarii

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w IT w zakresie rozwiązywania zaawansowanym problemów i pomocy technicznej w środowisku korporacyjnym
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Doświadczenie w zarządzaniu urządzeniami sieciowymi, routerami, switchami i firewall (Cisco, Palo Alto, Dell itp.)
  • Zaawansowane doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu firewall, IPSEC, ACL, routingiem, switching.
  • Wiedza z zakresu protokołów routingu, TCP / IP, SSL, TLS i protokołów warstw aplikacji, w tym HTTP, SSH, SSL, DNS itp.
  • Doświadczenie w planowaniu przepustowości sieci, zasad bezpieczeństwa sieci oraz metod zarządzania siecią
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
  • Certyfikacja CCNP oraz doświadczenie z systemami operacyjnymi Microsoft i Linux

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie z branży IT
  • Pakiet świadczeń - prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy (strefa relaksu z grami wideo, darmowe przekąski, imprezy integracyjne)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton