Administrator Sieci - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynardowego centrum usług wspólnych z siedzibą w Gliwicach, poszukujemy Administratora Sieci.

Administrator SieciMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Odpowiedzialność za administrację sieciami LAN, WAN, Datacenter;
  • Budowanie rozwiązań sieciowych w chmurze;
  • Rozwiązywanie problemów, obsługa incydentów;
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych technologii sieciowych i bezpieczeństwa;
  • Dbałość o monitorowanie infrastruktury;
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami oraz z działem bezpieczeństwa;

Wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w zarządzaniu siecią (poziom CCNP);
  • Znajomość rozwiązań Cisco, Fortinet, F5, HP;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie technologii Firewall, SD-WAN, Wi-Fi, WAF, NAC, VPN;
  • Orientacja na bezpieczeństwo IT;
  • Wiedza w zakresie rozwiązań chmurowych;
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (średnie lub wyższe);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2+);

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w systemie hybrydowym lub zdalnie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Regularne szkolenia, zajęcia językowe;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.