ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWYCH W WYDZIALE ORGANIZACYJNYM I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

STAROSTWO POWIATOWE W OPOLU LUBELSKIM

Opole Lubelskie, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0578

Obowiązki:

1) bieżąca obsługa informatyczna Urzędu,
2) administrowanie maszynami wirtualnymi,
3) obsługa systemów operacyjnych Windows 10, 11,
4) administrowanie systemami serwerowymi Windows serwer 2012 i nowszymi
5) konfigurowanie, zarządzanie, usuwanie usterek sieci lan/wan
6) tworzenie kopi zapasowych danych, baz danych oraz maszyn wirtualnych i ich
przywracania,
7) prowadzenie dokumentacji RODO.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: budownictwo, inżynieria sanitarna

Pozostałe wymagania:

  • 1) wykształcenie: minimum średnie o kierunku informatyka, 2) doświadczenie zawodowe: minimum 3-letni staż pracy na stanowisku informatyka w przypadku wykształcenia średniego; przy wyższym wykształceniu o kierunku informatyka staż pracy nie jest wymagany, 3) obywatelstwo polskie,4) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych, 5) brak prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,6) nieposzlakowana opinia, 7) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,8) znajomość konfiguracji i obsługi pakietów biurowych: Office oraz libre office, open office,9) znajomość systemów operacyjnych Windows, Windows Server, Linux.

Miejsce pracy: Lubelska 4, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: 1) CV i list motywacyjny, 2) podpisane oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,3) podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,4) oświadczenie o nieposzlakowanej opinii oraz braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku i obywatelstwie polskim,5) kopie dokumentów potwierdzających staż /kopie świadectw pracy, zaświadczenia o aktualnym zatrudnieniu/,6) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,7) kopie załączonych dokumentów winny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez kandydata poprzez opatrzenie każdej strony kopii dokumentów klauzulą Za zgodnośćz oryginałem, aktualną datą oraz własnoręcznym podpisem kandydata,8) dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny i szczegółowe CV) powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim ul. Lubelska 4 Punkt Obsługi Klienta parter lub pocztą na adres Starostwa z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko Administrator Sieci Komputerowych w Wydziale Organizacyjnym i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Opolu Lubelskim z podaniem numeru telefonu kontaktowego w terminie do dnia 19 sierpnia 2022 roku (decyduje data wpływu do urzędu),

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy