Administrator Projektów Technicznych

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

Tarnów Opolski, opolskie

Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów. Obecnie poszukujemy osoby z potencjałem do rozwoju, na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów Opolski

Główne zadania:

  • Tworzenie dokumentacji projektów inwestycyjnych (decyzji o uruchomieniu projektu, umów z kontrahentami, zleceń, protokołów itd.), zgodnie z procedurą inwestycyjną
  • Tworzenie zapotrzebowań w systemie SAP, wysyłanie zamówień do dostawców
  • Zatwierdzenie faktur we współpracy z menedżerami projektów, akceptacja faktur w SAP
  • Bieżąca kontrola kosztów projektu
  • Rejestracja i rozliczanie płatności
  • Przygotowywanie raportów inwestycyjnych dla potrzeb Zarządu i Grupy
  • Przygotowywanie prognoz wypływu gotówki dla projektów inwestycyjnych
  • Przygotowywanie prezentacji w PowerPoint w języku polskim i angielskim
  • Sprawozdawczość inwestycyjna dla potrzeb GUS

Profil Kandydata :

  • Wykształcenie wyższe: inżynier, specjalność – elektroautomatyk
  • Biegła znajomość obsługi Pakietu OFFICE: Excel, PowerPoint
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Skrupulatność, łatwość uczenia się
  • Świetna organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Plan Rozwoju - zdefiniowana dalsza ścieżka kariery w Dziale Inwestycji
  • Możliwość pracy w międzynarodowym Zespole