Administrator/Projektant stron www

Malon Group Sp. z o.o.

50-020 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Nadzór oraz bieżąca administracja stron www
• Projektowanie witryn internetowych
• Pozycjonowanie stron i ich aktualizacja

Wymagania

• Co najmniej 1-roczne doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie informatycznym (lub pokrewnym) lub w trakcie, co najmniej 4 roku studiów wskazanych kierunków;
• Znajomość w stopniu bardzo dobrym obsługi serwera;
• Biegła znajomość obsługi CMS Wordpress (znajomość Joomla! będzie dodatkowym atutem);
• Biegła znajomość HTML, CSS, PHP;
• Znajomość obsługi baz danych;
• Znajomość w stopniu dobrym Java Script;
• Umiejętności projektowania – tworzenia wizualizacji i następnie tworzenia stron internetowych;
• Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

ZAPEWNIAMY
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy oraz stopnia zaangażowania kandydata,
• Dynamiczne i twórcze środowisko pracy, możliwość współdziałania i rozwoju,
• Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku,
• Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
• Miłą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizującyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems