Administrator Linux

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1123928

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 90-120 zł netto/h

Zadania:

• Administrację środowiskiem serwerów GNU/Linux
• Udział w projektach związanych z rozwojem obecnych systemów oraz w nowych wdrożeniach
• Nadzór oraz podnoszenie poziomu zabezpieczeń systemów informatycznych w firmie
• Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

• Minimum 3-letni staż pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość administracji systemami Linux
• Doświadczenie w zarządzaniu dużym środowiskiem serwerów Linux i aplikacji
• Bardzo dobra znajomość standardowych protokołów komunikacji, np. smtp, http, ftp, dns oraz tcp/ip
• Dobra znajomość administracji i diagnostyki problemów w technologiach webowych
• Umiejętność budowy systemów i aplikacji o wysokiej dostępności
• Znajomość technik monitorowania serwerów oraz oprogramowania do monitoringu
• Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych: LAN i WAN

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
• Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
• Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland