ADMINISTRATOR KONTRAKTU / SPECJALISTA DS. ROSZCZEŃ

PowerChina

Nowa Sól, Wężyska - Chlebowo, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nowa Sól (woj. lubuskie)/ Wężyska-Chlebowo (woj. lubuskie)

Prezentacja firmy:
Sinohydro to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Opis stanowiska pracy:

• Odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego zgodnie z Warunkami Kontraktu FIDIC,
• Kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami,
• Opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC,
• Wsparcie kierownictwa budowy w kwestiach administracyjno-prawnych, kontakty z urzędami w sprawach realizacji kontraktu budowlanego.
• Monitorowanie obiegu dokumentów i raportów na budowie w aspekcie roszczeń
• Analiza warunków umowy z zamawiającym
• Doradztwo w zakresie przygotowania i uaktualniania zmian w harmonogramie robót w aspekcie uprawnień Wykonawcy oraz przedłużenia czasu na ukończenie całości zadania lub odcinków.
• Analiza bieżących problemów na Kontrakcie natury kontraktowej i formalnej
• Przygotowywanie pism, powiadomień i listów w sprawach których wymagają tego terminy kontraktowe
• Monitorowanie i koordynowanie prowadzenia dokumentacji uzasadniającej i dokumentującej fakt i wysokość kosztów w związku z przestojami/ utrudnieniami/brakiem dostępu do frontów robót

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
• Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
• Wysoką kulturę organizacyjną

Wymagane CV w j. polskim i j. angielskim
Szczegóły przedstawione zostaną podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

• Ukończenie studiów wyższych: kierunki techniczne (budownictwo lub pokrewne), Prawo lub kierunki ekonomiczne
• Minimum 5 lat doświadczenia w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC w tym w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji kontraktu infrastrukturalnego
• Praktyczna znajomość procedur FIDIC oraz Prawa Budowlanego
• Doświadczenie w procesie tworzenia dokumentacji roszczeniowej
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
• Orientacja na realizację celów z naciskiem na jakość i terminowość

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca