Administrator Kontraktu

POLAQUA Sp. z o.o.

Łomża, podlaskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomża

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi S-61 w okolicach Łomży poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: biuro budowy w Łomży

ZADANIA:
• odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego;
• kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;
• opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami
FIDIC;
• przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;
• kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian.

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo;
• min. 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych;
• bardzo dobra znajomość procedur FIDIC;
• doskonała organizacja pracy;
• orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
• dyspozycyjność oraz gotowość do relokacji.

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii;
• możliwość udziału w największych projektach infrastrukturalnych na terenie Polski;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego oświadczenia i zawodowej wiedzy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.