Administrator IT

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych (oprogramowanie systemowe, aplikacyjne, antywirusowe, szyfrujące itp.)
  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów u użytkownika końcowego
  • Wsparcie użytkowników
  • Zarządzanie kontami użytkowników i dostępami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku informatycznym
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8/10
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość zasad licencjonowania oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sprzętowych
  • Znajomość środowiska Active Directory
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • pracę w grupie profesjonalistów
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)

COIG S.A. jest dostawcą kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych,... wspomagających procesy zarządzania. Naszym pierwszoplanowym atutem jest wiedza sektorowa, którą wykorzystujemy dla tworzenia i udostępniania naszym klientom zintegrowanych systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca Inne