Administrator IT / Wsparcie użytkownika wewnętrznego

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Administrator IT / Wsparcie użytkownika wewnętrznego

Ifirma jest spółką informatyczną notowaną na GPW w Warszawie zajmującą się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów IT dla klientów w Polsce i na świecie.

Prowadzimy stworzony przez nas, pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet.

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie wsparcie użytkownikom wewnętrznym
  • Analiza problemów i bieżące wsparcie IT
  • Uczestnictwo w projektach wewnętrznych

Pracując z nami:

  • Masz zapewnione wszystkie standardowe benefity, tj. dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, owoce w biurze, kawa, herbata, itd.
  • Możesz sam/a zdecydować o formie współpracy – umowa o pracę, B2B, zlecenie
  • Możesz realizować swoje obowiązki bez stresu o deadline’y
  • Możesz rozwijać swoją karierę zawodową, korzystając ze szkoleń
  • Stajesz się częścią niepowtarzalnej, niekorporacyjnej atmosfery
  • Masz szansę bliżej poznać zespół na wspólnych formalnych i nieformalnych spotkaniach integracyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie we wsparciu użytkownika wewnętrznego
  • Dobra znajomość systemu Windows oraz chęć rozwoju w Linuxie
  • Podstawowa znajomość jednego z języków skryptowych Bash/Shell/Python/Ruby
  • Zrozumienie systemów informatycznych, narzędzi i kluczowych procesów IT
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne, interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość protokołów sieciowych oraz protokołów routingu
  • Doświadczenie w konfiguracji firewall
  • Znajomość konfiguracji Apache
  • Znajomość konfiguracji OpenVPN
  • Znajomość instalacji DNS, DHCP
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji (ansible)
  • Znajomość systemów monitoringu (nagios)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe lub studia techniczne w trakcie
  • Doświadczenie z administrowaniem bazami danych Oracle
  • Doświadczenie w rozwiązaniach load balancerów (haproxy)
  • Znajomość systemów wirtualizacji (XEN)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media