Administrator Działu Wsparcia Sprzedaży ze znajomością języka słowackiego i czeskiego

Regatta Polska Sp. z o.o.

Kraków, Modlnica, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania będą obejmowały:

  • bieżące analizowanie sprzedaży
  • kontrola i optymalizacja stoku magazynowego sklepów
  • kontakt mailowy i telefoniczny z Kierownikami Regionalnymi i klientami

Idealny Kandydat - wymagania:

  • biegła znajomość języka czeskiego, słowackiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • dobra znajomość Microsoft Excel
  • umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych liczbowych
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z doświadczeniem na polskim rynku,
  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie stałe, premie za osiągane wyniki
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki lekarskiej, ubezpieczenia grupowego
  • pracę w młodym i energetycznym zespole
  • swobodną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij nam swoje CV.

CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ!

Prezentacja firmy

Firma Regatta-Polska Sp z o.o., jest oficjalnym biurem sprzedaży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat