Administrator ds. zaopatrzenia i zakupów HOLANDIA

Work Centre Sp. z o.o.

Holandia, Amsterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicach miasta Emmeloord.

 Dla jednego z naszych klientów, znanego na całym świecie dystrybutora towarów niespożywczych, poszukujemy osób na stanowisko: Administrator ds. zaopatrzenia i zakupów. Firma ta jest międzynarodowym importerem z oddziałami w ponad 24 krajach. Codzienna wysyłka jest zapewniona przez własne centra dystrybucji z nowoczesnym zapleczem logistycznym. Będziesz pracował w zespole administracji zakupów - to dynamiczny dział, w którym żaden dzień nie jest taki sam.

 Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

 Praca w godzinach: 8.15-16.45 lub 8.30-17.00 od poniedziałku do piątku (38-45h tygodniowo)

 Zakres obowiązków:
 - przetwarzanie i monitorowanie bieżących zakupów, faktur i dokumentów importowych,
 - utrzymywanie dobrego kontaktu z dostawcami, firmami spedycyjnymi i agentami,
 - zapewnienie działań następczych w odniesieniu do akredytyw i opóźnionych przesyłek,
 - śledzenie przesyłu towarów kontenerowych.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: od 13.70 EUR - 14.29 EUR (możliwość negocjacji stawki w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji).

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
 - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
 - posiadania podobnego doświadczenia zawodowego w handlu międzynarodowym,
 - umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz oprogramowania biurowego,
 - motywacji i zorientowania na cel,
 - odpowiedzialności, uczciwości i lojalności,
 - dyspozycyjności do pracy stałej.

 Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Biuro Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców