Administrator DB2 for z/OS - projekt zagraniczny (Katar)

Power Media

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Firma specjalizująca się w analizie, projektowaniu, budowaniu i dostarczaniu rozwiązań do monitorowania wydajności i jakości sieci oraz aplikacji w przedsiębiorstwach, wsparcia automatyzacji testów oprogramowania oraz analityki i prezentacji danych biznesowych, poszukuje osoby na stanowisko Administratora DB2 for z/OS do pracy przy projekcie dla klienta z sektora publicznego na Bliskim Wchodzie. Projekt dotyczy monitoringu systemu mainframe, twa od roku. Osoba na tym stanowisku dołączy do 5-osobowego zespołu.

Zadania:

  • zarządzanie baza danych DB2 w systemie z/OS
  • monitorowanie, administracja i konfiguracja baz danych

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie związane z administrowaniem bazy danych DB2
  • Bardzo znajomość bazy DB2 w środowisku mainframe (system z/OS)
  • Znajomość innych systemów bazodanowych, narzędzi wspierających zarządzanie i monitorowanie bazami danych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. C1)
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętność samodzielnej organizacja pracy
  • gotowość do pracy stacjonarnej w Katarze przez ok. 5 miesięcy w roku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • 21 dni płatnego urlopu
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Widełki finansowe na poziomie 25 - 30 000 zł netto +VAT
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę zdalną w większości czasu pracy (praca stacjonarna w Katarze przewidziana przez ok. 5 miesięcy w ciągu roku)
  • Firma pokrywa wszelkie koszty podróży oraz zamieszkania w Katarze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media