Administrator Aplikacji WEB - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczajacej usługi z obszaru IT, poszukujemy Administartora Aplikacji WEB.

Administrator Aplikacji WEBMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Współudział we wdrożeniu globalnego narzędzia do zarządzania rolami i autoryzacjami użytkowników do szeregu systemów i aplikacji;
  • Rozwój aplikacji wraz z jej konfiguracją do potrzeb organizacji;
  • Utrzymywanie aplikacji;
  • Wsparcie techniczne i administracyjne w zakresie wdrażania narzędzia;
  • Przestrzeganie standardów związanych z obszarem bezpieczeństwa i zgodności.

Wymagania:

  • Min. 2-lata doświadczenia w branży IT na stanowisku związanym z obszrem wdrożenia i utrzymania aplikacji;
  • Znajomość Powershell, C#, VB, .Net oraz doświadczenie w technologiach: Windows Server, SQL Server oraz Azure Pipeline;
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania tożsamością i dostępem użytkowników (IAM) będzie atutem;
  • Doświadczenie w obszarze IT security;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom B2).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Pracę w systemie hybrydowym (głównie zdalnie);
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Benefity pozapłacowe - standard korporacyjny;
  • Możliwość rozwoju i awnasu w strukturach firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.