Accountant in SSC/BPO with German, French, Dutch, English or Czech

Poznań, wielkopolskie

CEE Experts Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach:

Wymagania

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym... ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
pełen pakiet benefitów dodatkowych m.in. karta multisport, ubezpieczenie medyczne prywatne, kursy językowe, bony sodexo, mybenefits system i inne
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca BPO / outsourcing , Praca Finanse