Accountant Assistant - internship

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1175233

Asystent ds. księgowości

Obecnie dla naszego międzynarodowego klienta, globalnego centrum IT poszukujemy osoby na płatny staż do działu finansowego, która będzie chętna do zebrania cennego doświadczenia i wsparcia struktur firmy.

 Twoje główne zadania:
  • Wsparcie księgowego w realizacji bieżących projektów
  • Opisywanie, rejestrowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu
  • Procesowanie podstawowych transakcji
  • Przygotowanie faktur
Wymagania:
  • Status studenta (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Dostępność min. 25-30h w tygodniu (mile widziana dostępność na cały etat)
  • J. angielski na poziomie B2
Oferujemy:
  • Możliwość rozpoczęcia kariery w finansach i zdobycie doświadczenia w globalnej organizacji
  • Płatna praktyka trwająca 6 - 12 miesięcy.
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Praca w nowoczesnym biurze w centralnej części miasta
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Imprezy integracyjne
  • Platforma szkoleniowa
  • Udział w międzynarodowych projektach

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland