Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie, opieka i budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • Opracowywanie i negocjowanie umów handlowych z klientami
  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • Uczestnictwo w targach branżowych, konferencjach, sympozjach etc.
  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie sprzedaży

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz telefonicznej
  • Doświadczenie w ofertowaniu przetargowym
  • Orientacja na wyniki i proaktywna postawa
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność w realizacji zadań służbowych
  • Umiejętność planowania, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów (część stała plus bonus związany z realizacją zadań)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy do spotkań z Klientami)
  • Samochód służbowy w celu spotkań z Klientami
  • Otwartość na pomysły i wsparcie w ich realizacji
  • Możliwość pracy zdalnej

Prezentacja firmy

Blunovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa