Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się renomowana niemiecka firma zatrudniająca pracowników czasowych (Zeitarbeit, Personaldienstleistung) poszukuje Account Managera z dobrą znajomością języka niemieckiego dla celów bieżącej obsługi niemieckich klientów (niemieckich firm) oraz pozyskiwania nowych (Kaltakquise).

Miejsce pracy: Erftstadt k. Kolonii

Region: Niemcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na pełen etat na warunkach niemieckich

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z niemieckimi klientami (telefoniczny oraz e-mailowy);
  • Pozyskiwanie nowych klientów (akwizycja w formie kontaktu telefonicznego);
  • Aktywna rozbudowa bazy klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
  • Samodzielne negocjowanie warunków współpracy z klientami, nadzór merytoryczny nad prawidłowością i rentownością sporządzanych umów;
  • Rekrutacja pracowników (polskojęzycznych)

Wymagania:

  • Gotowość do relokalizacji i podjęcia pracy w Niemczech;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta niemieckiego;
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność;
  • Dobra i szybka organizacja pracy;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji, powiązane z systemem premiowym;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz pełnym niemieckim pakietem socjalnym;
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w zespole profesjonalistów;
  • Szkolenia w Niemczech;
  • Premie uznaniowe;
  • Dofinansowanie aktywności fizycznej (np. siłownia, basen);
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Zapraszamy do aplikowania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie, prowizje, dofinansowanie zajęć sportowych
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management