Account Manager - sprzedaż i obsługa klienta w agencji reklamowej

AdForce

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

AdForce to wrocławska agencja reklamowa specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie produkcji materiałów promocyjnych.

Miejsce pracy: Wrocław

Jeżeli pasjonujesz się marketingiem, Twoim celem jest praca przy ciekawych projektach dla znanych marek i nie boisz się wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Agencja reklamowa – gadżety i odzież z firmowym nadrukiem, materiały reklamowe.
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert handlowych oraz obsługę Klientów.

Zadania:

Przygotowywanie wycen i ofert handlowych
Obsługa zapytań ze strony adforce.pl
Obsługa zleceń
Organizacja dokumentów
Utrzymywanie kontaktów i relacji z Klientami
Realizacja polityki sprzedaży

Wymagania

Wymagania:

preferowane wykształcenie kierunkowe (marketing, reklama, zarządzanie, ekonomia) lub w trakcie studiów
dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) mająca przełożenie na sprawność i wydajność codziennej pracy biurowej
umiejętność korzystania z zasobów Internetu
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, kreatywny umysł
samodzielność i zaangażowanie w pracy
dokładność, skrupulatność, obowiązkowość
doświadczenie w branży poligraficznej lub/i branży gadżetów reklamowych, odzieży reklamowej będzie dodatkowym atutem
znajomość programów do grafiki wektorowej (Corel, Adobe Illustrator) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę w przyjemnej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży reklamowej
umowę o pracę
stabilność zatrudnienia, po okresie próbnym

Prezentacja firmy

AdForce to wrocławska firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management