Account Manager (IT Contracting)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktywna akwizycja nowych klientów w ramach specjalizacji IT Contracting.

Informacje o kliencie

Poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swój talent w sprzedaży usługi Contractingu IT. Dołącz do Michael Page - lidera usług rekrutacyjnych w Polsce.

Aktualnie wraz z rozwojem dywizji specjalizującej się w obszarze Contractingu IT poszukujemy Account Managera. Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należeć rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych usługą contractingu IT
  • Dbałość o stałe poszerzanie portfela klientów
  • Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych
  • Prowadzenie negocjacji z partnerami biznesowymi
  • Reprezentowanie i promocja rozwiązań rekrutacyjnych Page Group w kontakcie z klientami

Profil kandydata

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Poszukujemy osoby posiadającej min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług IT w segmencie B2B.
Account Manager pracujący w PageGroup powinien dzielić nasze wartości:

  • Pracujemy z pasją
  • Inspirujemy do zmian
  • Kochamy to, co robimy
  • Jesteśmy zespołem
  • Cenimy wytrwałość

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe i premie uzależnione od wyników)
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dodatkowe dni urlopu (w tym na Twoje urodziny!)
  • Jasna ścieżka promocji - przejrzyście pokazujemy jak wyglądają możliwości rozwoju kariery w Michael Page
  • Elastyczny model pracy - Ty decydujesz czy pracujesz z domu czy z biura
  • Auto służbowe lub atrakcyjny car allowence
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page