Account Manager E-commerce

Unit-Soft Sp. z o.o.

Kraków, 30-552, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Unit-Soft jest liderem wśród partnerów nopCommerce (rozbudowanej platformy e-commerce) na świecie o statusie Solution Partner.

Prowadzimy zaawansowane i ciekawe projekty dla kontrahentów w kraju i za granicą.

Specjalizujemy się w integracji z zewnętrznymi systemami ERP.

Tworzymy swój własny projekt typu Open-source o nazwie GrandNode. Jest to jedno z najszybszych dostępnych oprogramowań do tworzenia sklepów internetowych.

Dzięki swojemu silnikowi opartemu o ASP.NET Core 2.2 i nierelacyjną bazę danych MongoDB jest narzędziem wieloplatformowym.

Aktualnie poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie sprzedaży oprogramowania e-commerce.

Wymagania

Zadania Account Managera
- Sprzedaż sklepów internetowych
- Dobór rozwiązań i usług e-commerce dla Klientów posiadających indywidualne wymagania
- Prowadzenie internetowych prezentacji i szkoleń z e-commerce oraz z produktu (webinar’ów)
- Aktywna współpraca z aktualnymi klientami

Oferujemy:
- duży zakres samodzielności,
- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko,
- elastyczne godziny pracy,
- szkolenia merytoryczne i dot. rozwoju osobistego,
- pracę w rozwijającej się firmie, w przyjaznym i zgranym zespole,

Wymagania:
- znajomość rynku i technologii e-commerce,
- znajomość działania sklepów internetowych,
- doświadczenie w sprzedaży internetowej,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

UNIT-SOFT jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi wdroż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce