Account Manager (Branża: Reklama zewnętrzna, pozyskiwanie powierzchni reklamowych)

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Dla naszego Klienta, światowego lidera reklamy zewnętrznej (49 krajów, 5 kontynentów)

 poszukujemy Kandydata na kluczowe stanowisko w dziale sprzedaży:

Account Manager

Obszar działań: Wrocław (100% Home Office)

Obszar odpowiedzialności: Wrocław i GOP

Oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • determinacja w dążeniu do założonych celów
  • sukcesy sprzedażowe w obszarze B2B
  • doświadczenie w branży mediowej
  • prowadzenie prezentacji handlowych
  • znajomość technik sprzedaży oraz technik negocjacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w działaniach, wysoka kultura osobista i entuzjazm
  • język angielski w stopniu umożliwiającym biznesową komunikację

Zadania:

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami i reklamodawcami na terenie Wrocławia i GOP
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • współtworzenie strategii współpracy z klientami
  • kreowanie nowych projektów i rozwiązań dla klientów
  • prowadzenie prezentacji
  • negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja planów sprzedaży
  • kreowanie i planowanie reklamy zewnętrznej

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • prowizyjny system wynagradzania + podstawa
  • pracę pełną wyzwań w atrakcyjnej i dynamicznie rosnącej branży
  • udział w rozwojowych projektach oraz realny wpływ na kształtowanie i współtworzenie produktów
  • szkolenia branżowe
  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • multisport
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • telefon/laptop

Devire Devire Devire Devire