Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

5S Champion

Gliwice

W Gliwicach zajmujemy się produkcją amortyzatorów marki Monroe. Jedenaście z piętnastu najchętniej kupowanych samochodów wyposażanych jest fabrycznie w nasze amortyzatory. Od siedemnastu lat rozwijamy nasz zakład produkcyjny oraz Centrum Badawczo - Rozwojowe (EEEC) w Gliwicach.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

5S Champion

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie audytów 5S
  • Wspomaganie CI Leaderów w temacie 5S
  • Budowanie kultury 5S
  • Tworzenie standardów pracy
  • Przygotowanie i prowadzenie warsztatów oraz szkoleń z metodyki 5S
  • Aktualizacja dokumentacji (5S, instrukcje pracy)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Znajomość metodologii 5S
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność przekazywania wiedzy innym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Wybranym osobom oferujemy:

  • Duże możliwości rozwoju w projekcie typu greenfield
  • Umowa o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie w zgranym zespole
  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz zdobycia nowych uprawnień
  • Bezpłatny dojazd
  • Bogaty pakiet socjalny (OK System, prywatna opieka medyczna, paczki oraz bony świąteczne, dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej i wiele innych)