3D Designer / Konstruktor artystycznego oświetlenia

OTTO Work Force

Nowy Targ, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Nowy Targ

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów – producenta artystycznego oświetlenia poszukuje osoby na stanowisko:

Nasz Klient jest silnie ukierunkowany na działalność międzynarodową i tworzy najwyższej klasy oświetlenie dla ekskluzywnych przestrzeni w rezydencjach, hotelach i restauracjach na całym świecie. Serce firmy znajduje się w Amsterdamie, natomiast produkcja odbywa się w Polsce w Nowym Targu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z holenderskim projektantem i przekładać jego szkice na projekty 2D i 3D na użytek produkcji, prezentacje dla Klientów i do renderingu. Jeżeli posiadasz doskonałe wyczucie estetyki i masz wysokie kompetencje techniczne i doświadczenie we współpracy z produkcją zaaplikuj i stań się częścią naszego pełnego pasji zespołu.

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z projektantem,
  • zaawansowana znajomość oprogramowania typu Rhino 3D/3ds Max, AutoCAD, Solidworks, Blender, Maya, Photoshop i InDesign, oraz umiejętność profesjonalnego modelowania – od koncepcji do szczegółowego projektu i budowy,
  • doświadczenie w projektowaniu produktów, oświetlenia lub aranżacji wnętrz,
  • dobre zrozumienie zasad oświetlenia, kompozycji kamery itd.,
  • techniczna wiedza z zakresu obróbki metalu,
  • zmysł artystyczny i dbałość o detale,
  • umiejętność samodzielnej, zadaniowej pracy.

TWOJE ZADANIA:

  • praca nad projektami oświetlenia w sektorze mieszkaniowym i/lub komercyjnym,
  • ścisła współpraca bezpośrednio z Głównym Projektantem oraz Grafikiem wiodącym,
  • przekładanie projektów na rysunki produkcyjne do natychmiastowej realizacji w atelier klienta,
  • interpretacja briefów projektowych i rozwijanie ich w estetycznie modelowanie 3D i fotorealistyczne rendery przy użyciu V-Ray.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę przy ekskluzywnych projektach (projekty pod zamówienie klienta lub krótkie serie),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej do wyboru,
  • dodatkowe benefity pracownicze.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.