Wulkanizator - Norwegia

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracownikow na stanowisko:

Wulkanizator

miejsce pracy: Norwegia – Oslo i okolice

Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodow osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz autoryzowanych warsztatach samochodowych

Zarabiaj pieniądze za polecenie znajomych do pracy w Norwegii! Sprawdź co możesz zyskać i wejdź na stronę internetową CBR.

Warunki pracy:
- wynagrodzenie: 155-170 nok/godzine brutto. Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto.
- zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedzialku do piatku (37, 5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami platnymi +50% oraz +100%).
- kontrakt przerwidujemy na okres od 1,5 do 2 miesiecy
- każdy wulkanizator otrzymuje darmowo niezbędny do pracy sprzęt, strój roboczy oraz buty,
- pomagamy w organizacji zakwaterowania na czas pracy w Norwegii

Dla najlepszych pracownikow mozliwosc stalego zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy:
Marzec 2017

Ilosc wolnych miejsc: 70

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV

Wymagania

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie wulkanizatora
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego

Mile widziane:
Zgłoszenia wulkanizatorow znajdujących się na terenie Norwegii.
Zgloszenia wukanizatorow posiadajacych wyksztalcenie badz papiery czeladnicze jako wulkanizator

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
70
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
155PLN - 170PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy