Opis stanowiska pracy

Rekrutujemy do pracy w rotacji (12/16) na duże projekty w 4 lokalizacjach:

 Oslo, Porsgrunn, Odda, Trondheim oraz okolice Stavanger

Projekty trwają od Marca 2024, kontynuacja w okresie 2024 do 2025

Obowiązki:

Prowadzenie torów kablowych, montaż kabli oraz rozdzielni i inne prace elektryczne.

Projekty przemysłowe oraz tunele.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miedzy 320 a 328 NOK
  • Rotacje 12/16
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Dieta bądź pełne wyżywienie (zależy od rodzaju projektu)
  • Pokrywamy koszty transportu do kwoty 2500NOK (w zależności od projektu kwoty mogą sie nieco róznić)

Najbliższa rotacja: 25 Marca 2024

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (min. B1)
  • DSB
  • W przypadku niektórych projektów wymagane jest FSE, Liftkurs, Fallsikring kurs

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Projekty do 2025
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
120PLN - 123PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy