Technical Support Engineer z j. obcymi

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dal naszego Klienta, światowego lidera i dostawcy platform sofware'owych, poszukujemy kandydatów z biegłym angielskim i z biegłym niemieckim lub francuskim lub hiszpańskim na stonowisko Technical Support Engineer.

Obowiązki:
  • wsparcie techniczne dla użytkowników produktów firmy
  • rozwiązywanie problemów użytkowników
  • wspieranie rozwoju firmy
  • proponowanie usprawnień i nowych rozwiązań
  • gotowość do szkoleń i pogłębiania wiedzy

WYMAGANIA
  • biegły angielski
  • biegły niemiecki lub francuski lub hiszpański
  • doskonałe umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • zainteresowanie IT i nowymi technologiami będzie dużym atutem
  • poprzednie doświadczenie we wsparciu IT będzie dużym atutem

KORZYŚCI
  • dostęp do certyfikowanych szkoleń uznawanch i honorowanych globalnie
  • praca w renomowanej firmie
  • międzynoarodowe środowisko pracy
  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, sport i rekreacja)

Numer referencyjny: 1-26-42474/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.