Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Stażysta w dziale Analiz

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zbieranie informacji finansowych z rynków Europy Środkowej i Wschodniej,
  • analiza danych,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów na podstawie zebranych danych,
  • proaktywna identyfikacja możliwości biznesowych firmy w zakresie zweryfikowanych danych,
  • poszukiwanie usprawnień w celu uzyskania konkurencyjności firmy.

WYMAGANIA
  • student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych (statystyka, matematyka, ekonomia, informatyka)
  • praktyczna znajomość VBA I SQL (warunek konieczny),
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • wysokorozwinięte zdolności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • motywacja do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,
  • umiejętność współpracy w zespole.

KORZYŚCI
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w miłej atmosferze.

Numer referencyjny: 3-19-39406/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.