Specjalista ds. procesów HR

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży energetyki przemysłowej (kapitał amerykański) -poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań na stanowisku:
  • koordynowanie programów korporacyjnych HR (w tym: oceny pracownicze, plany komunikacyjne, plany szkoleniowe),
  • przygotowywanie procesu corocznych podwyżek oraz koordynowanie przygotowania oraz wypłaty rocznych bonusów,
  • obsługa dokumentacji kadrowej,
  • przygotowywanie danych do listy płac,
  • współpraca z zewnętrzną firmą świadczącą usługi kadrowo-płacowe w zakresie: prowadzenia bazy urlopowej pracowników, monitorowania ważności badań lekarskich, zwolnień lekarskich, obsługi dokumentacji kadrowej,
  • współpraca z zewnętrznym konsultantem ds. BHP w sprawie aktualizacji szkoleń BHP,
  • koordynowanie procesów odejścia oraz wprowadzania nowych pracowników
  • wsparcie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego szczebla

WYMAGANIA
  • wyższe wykształcenie kierunkowe- preferowane ZZL/nauki społeczne,
  • min.3 letnie doświadczenie w dziale HR międzynarodowej organizacji w obszarze prowadzenia/koordynowania procesów HR (procesy payrollowe, oceny pracownicze,plany komunikacyjne, plany szkoleniowe itp.),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) – warunek konieczny,
  • wiedza z zakresu prawa pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość systemu Oracle będzie dodatkowym atutem

KORZYŚCI
  • umowę o pracę tymczasową do sierpnia 2018,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Numer referencyjny: 3-19-42781/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.