Specjalista ds. obsługi serwisowej z językiem niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów gotowych do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja operacji sieciowych partnerów w Niemczech
  • Prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków umowy
  • Tworzenie bazy danych klientów
  • Zadania administracyjne: przygotowywanie faktur, zarządzanie dostępem dla partnerów
  • Zamawianie produktów na potrzeby firmy
  • Optymalizacja procesów u wielu dostawców
  • Analiza działań w oparciu o uzgodnione SLA i KPI

WYMAGANIA
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Min. roczne doświadczenie w zakupach/sprzedaży/logistyce
  • Umiejętność komunikowania się
  • Znajomość procesów ITIL oraz infrastruktury sieciowej mile widziana

KORZYŚCI
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Praca dla klientów zagranicznych
  • Jasna ścieżka kariery
  • Możliwość pracy zdalnej w 75%

Numer referencyjny: 1-26-42123/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.