Armadas B.V. i.o.

Spawacz MIG MAG

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Eersel

Opis firmy:

Firma z branży metalurgicznej  produkująca głównie produkty dla rolnictwa, w tym między innymi elementy małych jak i dużych konstrukcji stalowych (komponenty wyposażenia budynków dla trzody chlewnej)  oraz podzespoły maszyn rolniczych.

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MIG MAG (materiał: stal nierdzewna)
  • wykonywanie rożnego rodzaju prac ślusarskich
    (wiercenie, gwintowanie, ciecie, zaginanie i piłowanie materiału)
  • montaż produktów

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie w spawaniu metoda MIG MAG

• mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze 135/ 136

• umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

• doświadczenie w rożnego rodzaju pracach ślusarskich

• zdolności manualne

• samodzielność oraz zaangażowanie

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO

świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in.ET

zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe

opiekę polskojęzycznych koordynatorów

przyjazną atmosferę w pracy

możliwości rozwoju i awansu

bezpłatny kurs języka holenderskiego

bonusy za polecenie pracownika

atrakcyjne ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy