Operator prasy krawędziowej CNC

Armadas B.V. i.o.

HOLANDIA, Eersel, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Eersel

Opis firmy:

Nasz klient jest firmą produkującą blachy aluminiowe, ze stali i stali nierdzewnej. To praca, która wymaga samodzielności, umiejętności czytania rysunków technicznych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa nowoczesnych pras krawędziowych (Amada, Safan) okolo 20 h w tygodniu
  • praca na różnorodnych produktach wykonanych ze stali, aluminium pozostale 20h
  • samodzielne operowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • optymalizacja procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • oświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikrometr
  • znajomość rysunku technicznego warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

•  stawka godzinowa uzalezniona od doswiadczenia

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

• długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

• wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

• stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

• brak stawek wiekowych

• możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

• bezpłatny kurs języka holenderskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.