Armadas B.V. i.o.

Spawacz MIG MAG

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA / Eersel

Firma jest producentem i dostawcą części (głównie ze stali nierdzewnej) dla samochodów ciężarowych oraz przyczep. Specjalizuje się m.in. w produkcji skrzynek narzędziowych i akcesoriów do ciężarówek i naczep.

Zakres obowiązków:

- montaż i spawanie produkowanych części

- praca na podstawie rysunku technicznego

- spawanie elementów od grubości 1,5 mm

- spawane materiały: stal nierdzewna, aluminium

Wymagania:

- wykształcenie techniczne

- kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MIG MAG

- certyfikaty spawalnicze 135/136

- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

- znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO

- świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

- dobre warunki mieszkaniowe

- ubezpieczenie zdrowotne

- opiekę polskojęzycznych konsultantów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie angielskojęzycznych dokumentów aplikacyjnych z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy