Rekruter - freelancer, koordynator projektów z j. angielskim

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Czempiń, 64-020, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

 PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE  poszukuje osób do pracy na stanowisko Rekruter - freelancer,  koordynator projektów  z j. angielskim

Opis stanowiska:

  • Realizacja ciekawych projektów rekrutacyjnych w sposób samodzielny dla klientów z Holandii
  • Prowadzenie rozmów z Kandydatami jak również weryfikacja ich kwalifikacji zawodowych i językowych i przedstawianie kandydatów klientom z Holandii
  • Działania na social media,
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku w relacji z kandydatami oraz klientami,
  • Możliwość pracy zdalnej na warunkach do uzgodnienia (B2B, umowa zlecenie)
  • Możliwość wysokich zarobków (podstawa plus prowizja w zależności od projektów:  jednorazowa lub za każdą godzinę przepracowaną przez pracownika u kontrahentów zagranicznych)

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji personelu zwłaszcza pracowników niższego i średniego szczebla w branży mięsno spożywczej
  • Samodyscypliny wymaganej w przypadku pracy zdalnej
  • Umiejętność pozyskiwania kandydatów, w tym praktycznej znajomości portali branżowych,
  • Wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów oraz umiejętność utrzymywania stałych relacji z klientami,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • Doskonałej organizacji pracy i umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji.

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy