Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich holenderskich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Holandii w przy układaniu kostek mrożonek mięsa na paletach.

Opis Stanowiska:
Praca polega na wybijaniu mrożonek z pojemników i układaniu ich na palety oraz przewożeniu miedzy magazynami lub załadunku na transport. Praca może być na zmianę dzienna lub nocną

 Oferujemy :

Gwarantujemy stabilną prace na dłuższy okres!!

Zarobki na poziomie 1600-1700 euro netto co cztery tygodnie po odliczeniu wszystkich kosztów w zależności od ilości godzin i zmiany na której się pracuje
 Wypłaty co 4 tygodnie (13 wypłat w roku) Cotygodniowe zaliczki

 24 dni płatnego urlopu w roku

 100 % płatnego chorobowego

 Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej

 Zagwarantowane zakwaterowanie

Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.

Płatny urlop.

Opieka polskich koordynatorów.

Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Wymagania

Prawo jazdy kat. B

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie czy na produkcji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 606 597 343

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nadgodziny,
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy