Opis stanowiska pracy

Restauracja Vapiano zatrudni PRACOWNIKÓW na stanowiska:
pomoc kuchni,
kucharz,
serwis sali
zmywalnia naczyń,
obsługa kasy,
produkcja makaronów i deserów,
baristka/ barista.

Nie wymagamy doświadczenia, jedynie chęci do pracy.
Zapewniamy szkolenia,
przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia,
umowę o pracę w pełnym lub nie pełnym wymiarze czasu.

Vapiano to doskonałe miejsce nie tylko dla studentów i osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z gastronomią - to miejsce dla każdego, a elastyczny grafik pracy pozwala łączyć ją z innymi obowiązkami!

Wymagamy jedynie aktualnej książeczki sanepid.
Praca dotyczy restauracji Vapiano w Galerii Mokotów.

Wymagania

ważna książeczka sanepid

Prezentacja firmy

Vapiano jest częścią międzynarodowej sieci restauracji z kuchnią ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia