Pracownik produkcji (branza motoryzacyjna)

Armadas B.V. i.o.

HOLANDIA, Eersel, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Eersel

Opis firmy:

Firma jest producentem i dostawcą części (głównie ze stali nierdzewnej) dla samochodów ciężarowych oraz przyczep. Specjalizuje się m.in. w produkcji skrzynek narzędziowych i akcesoriów do ciężarówek i naczep.

Zakres obowiązków:

  • praca nad wykończeniem gotowego produktu (głównie czyszczenie, szlifowanie, czasami malowanie/bejcowanie, itp.)
  • przygotowanie produktu do montażu
  • montaż gotowego produktu
  • obsługa maszyn

Wymagania:

  • wyksztalcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy w branży metalurgicznej lub motoryzacyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy