Pracownik produkcji- Branża mięsno-spożywcza

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich holenderskich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Holandii w zakładach mięsnych na terenie całej Holandii.

Zgłoś się do nas i pracuj w najbardziej stabilnej branży w czasach kryzysu !

Do wyboru miasta:
, IJsselstein koło utrechtu, Schijndel, Zevenaar

Opis Stanowiska:
Praca na różnych stanowiskach w nowoczesnych zakładach mięsnych ale przede wszystkim praca przy obróbce mięsa z  możliwością przyuczenia do pracy rzeźnika i wysokich zarobków

Możliwe inne prace:
Wybijanie mrożonek ze skrzynek
Pakowanie mięsa
Ekspedycja Rozładunki załadunki
Operator wózków widłowych
Mycie pojemników
Mycie linii produkcyjnej
Ostrzenie noży na specjalnych urządzeniach

 Oferujemy :

Gwarantujemy stabilną prace na dłuższy okres!!

Zarobki na poziomie 1600-1 700 euro netto co cztery tygodnie w zależności od stanowiska, i umiejetności plus praca w nadgodznach

 Wypłaty co 4 tygodnie (13 wypłat w roku) Cotygodniowe zaliczki

 24 dni płatnego urlopu w roku

 100 % płatnego chorobowego

 Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej

 Zagwarantowane zakwaterowanie

Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.

Płatny urlop.

Opieka polskich koordynatorów.

Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie czy na produkcji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 606 597 343

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
9 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nadgodziny,
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna