Opis stanowiska pracy

Flame Employment Polska Sp. z o.o. ( nr certyfikatu 2376) jest strategicznym partnerem brytyjskiej spółki Solsbury Solutions LTD. Naszymi głównymi klientami są największe firmy notowane w większości na londyńskiej giełdzie. Posiadamy wymagany polskim prawem certyfikat na świadczenie oferowanych usług natomiast Solsbury Solutions LTD jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia REC.

Aktualnie dla naszego prestiżowego klienta w Wielkiej Brytanii poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Obowiązki:

• realizowanie zamówień na magazynie
• skanowanie kodów kreskowych
• oklejanie kartonów z odzieżą oraz innymi artykułami
• wprowadzanie kodów do komputera
• paletowanie

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• umiejętności pracy w grupie przy osiąganiu założonych norm

Oferujemy:
• gwarantowany kontrakt na 480 godzin
• kontrakt na 10-12 tygodni z możliwością przedłużenia
• 6.50 funta brutto godz.
• nadgodziny płatne 9.75 funta brutto godz.
• Bank Holiday płatne 13 funtów
BONUS ZA PRZEPRACOWANIE KONTRAKTU- OK 2000 FUNTÓW !!!!!
• założenie konta bankowego
• zakwaterowanie
• zorganizowany transport całej grupy do Wielkiej Brytanii
• pomoc przy adaptacji w nowym środowisku
• ubezpieczenie (także NNW) oraz opiekę medyczną
• bieżącą opiekę ze strony Konsultanta.

Prezentacja firmy

Flame Employment Polska jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
250
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
bonusy za przepracowane godziny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy