Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Flame Employment (nr certyfikatu 2376) poszukuje osób uczących się, chętnych do prac polegających na liczeniu, pakowaniu, kontroli jakości produkowanych elementów.

Oferujemy:

-Pracę w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do piątku

-Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

-Status osoby uczącej się (mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym)

-Zdolności manualne

-Umiejętność pracy w zespole

-Odpowiedzialność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Flame Employment Polska jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy