Operator wózka widłowego → 15,29 € brutto/h

Sedulus Sp. z o.o.

Neunburg vorm Wald, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Neunburg vorm Wald, Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca w systemie 3 - zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Załadunek i rozładunek
  • Kontrola jakości
  • Komisjonowanie

Wymagania stanowiska

  • Dobra znajomośc języka niemieckiego (min. B2)
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziane prawo jazdy i samochód

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 15,29 € brutto/h
  • Zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Ubrania robocze
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.