Elektryk budowlany → 35CHF/h + 16CHF diety!!

Sedulus Sp. z o.o.

Bern, Szwajcaria, Lucerna, St.Gallen, zagranica

Miejsce pracy: Bern, Szwajcaria, Lucerna, St.Gallen
Opis stanowiska
  • wykonywanie instalacji elektrycznych na dużych budowach
  • montaż tras kablowych
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • montaż lamp i gniazdek
  • praca w Szwajcarii (St.Gallen/ Berno/ Lucerna)
Oferujemy
  • szwajcarską umowę o pracę
  • wynagrodzenie; od 35CHF/h
  • dieta dzienna 16CHF
  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
  • pomoc niemieckojęzycznego koordynatora w biurze
  • mile widziane 2-os grupy
  • stałe zatrudnienie
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (B1/B2)
  • doświadczenie w pracy jako elektryk lub elektromonter na terenie Niemiec, Szwajcarii lub Austrii
  • samochód na dojazdy do pracy (na grupę)
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.