Armadas B.V. i.o.

Operator Lasera

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: 5521DA EERSEL, Holandia

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPIS FIRMY:

Firma jest producentem i dostawcą części (głównie ze stali nierdzewnej) dla samochodów ciężarowych oraz przyczep. Specjalizuje się m.in. w produkcji skrzynek narzędziowych i akcesoriów do ciężarówek i naczep.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Obsługa maszyn laserowych typu Bystronic
 Praca na produktach głownie wykonanych ze stali nierdzewnej
 Samodzielne operowanie oraz programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego
 Ustawianie parametrów maszyny i wprowadzanie poprawek w programach
 Kontrola jakości wykonywanych elementów
 Optymalizacja procesu produkcyjnego
 Serwisowanie maszyn oraz ich diagnostyka

WYMAGANIA:

• doświadczenie w obsłudze lasera CNC
• wyksztalcenie techniczne
• dobra znajomość języka angielskiego/ mile widziana znajomość języka Holenderskiego
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole
• sumienność
• zaangażowanie

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO + dodatek zmianowy
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
• dobre warunki mieszkaniowe / zakwaterowanie
• ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny
• opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• przyjazną atmosferę w pracy
• możliwości rozwoju i awansu
• bezpłatny kurs języka holenderskiego
• bonusy za polecenie pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy