Opis stanowiska pracy

- Odbiór detali z maszyny,
- Kontrola jakości wykonanych elementów,
- Przerób detali m.in. gratowanie, pakowanie i liczenie,
- Rozliczanie się z produkcji zmianowej.

Dla osób z większym doświadczeniem stanowisko: Pomocnik ustawiacza maszyn wtryskowych/ Ustawiacz maszyn wtryskowych

Wymagania

- Zdolności manualne,
- Sumienność i skrupulatność,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- Motywacja do poszerzania swojej wiedzy,
- Doświadczenie na produkcji - min. 6 miesięcy.

Prezentacja firmy

Flame Employment Polska jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
13,9PLN - 14,9PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek frekwecyjny 200zł, dodatek nocny 30%, możliwość nadgodzin
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy